מיסטיקה יהודית: דת, מסורת וניסים

מיסטיקה יהודית או בשמה הרשמי "המאגיה המקראית" היא אוסף הניסים שאליהם נחשף עם ישראל עוד ימי קדם, מהוצאת המים מהסלע, הלחם שירד מן השמיים, ועד חציית ים סוף לשניים.

המיסטיקה היהודית מכילה בחובה את המאגיה הטהורה של הדת היהודית מאז ועד עולם. גם בימים אלו אנו נחשפים לניסים בדמות ישויות ומלאכים ששומרים עלינו מלמעלה. יש המייחסים את המיסטיקה היהודית אל הקבלה, אך חשוב להבין כי אין שום קשר בין הקבלה ובין מיסטיקה יהודית. העוסקים בקבלה, עוסקים בחכמת הנסתר בעוד שאלו העוסקים במיסטיקה, עוסקים למעשה בחכמת הנסתר, דברים שלא ניתן להשיגם באופן טבעי.

מיסטיקה יהודית בעידן החדש

המיסטיקה בעידן החדש מכילה בחובה עשרות תחומים ותתי תחומים שונים, הדורשים מהסטודנטים לרכוש ידע עתיק יומין, הכולל שימוש בטכניקות ובכלים של מיסטיקנים ומטפלים דרך התודעה. בישראל, אנו נתקלים יותר ויותר במיסטיקנים שעוסקים בעיקר בתחומים: קריאת טארוט, נומרולוגיה, אסטרולוגיה, תקשור, גלגול נשמות, כירולוגיה, גרפולוגיה, רפואת תדרים, הילינג, רייקי ותטא הילינג. בחלק מהתחומים ישנם קווי דמיון של כלים וטכניקות שונות שבהם עושים המיסטיקנים שימוש. בחלקם האחר, מדובר בגישה אחרת לחלוטין המכילה אבני יסוד ייחודיים לשיטה זו. תחומי המיסטיקה השונים מתיימרים לעזור לנו בחיי היום יום בייעוץ אישי ובהכוונה בשבילי החיים, בריפוי ובטיפול בכאבים פיזיים, רגשיים ונפשיים.

מיסטיקה יהודית בעידן החדש

מחירי הטיפול בשיטות המיסטיקה היהודית

מחירי הטיפול של המיסטיקנים לא נחשבים לזולים במיוחד. מחיר טיפול בודד יכול להגיע למאות שקלים, תלוי בתחום העיסוק ובזמן הטיפול. כך שלמעשה, אדם המעוניין לטפל בבעיה מסוג זה או אחר באמצעות יותר מגורם מקצועי אחד, יתבקש להוציא אלפי שקלים רק על הטיפול הראשון בלבד (חלק מהתחומים דורשים סדרת מפגשים).

רוב האנשים הפונים לעזרתם של המיסטיקנים הם בדרך כלל אנשים אשר הלכו לאיבוד בשבילי החיים ולא מוצאים את עצמם. חלקם יבקשו ייעוץ ועזרה בתחום הזוגיות, אחרים יתייעצו על כסף ופרנסה, והשאר יפנו לעזרה אישית בכל נושא אחר המטריד את מנוחתם. הבעיה היא שיש כל כך הרבה מיסטיקנים, והאדם הממוצע לא יודע מי הוא האדם המתאים ביותר שיוכל לעזור לו לפתור את הבעיה. תראו, כשאנחנו חולים, אנחנו יודעים שצריך לפנות לרופא. אם יש לנו כאבי אוזניים, נדע לבקש הפנייה לרופא אף אוזן גרון. במיסטיקה, הכול הרבה יותר מעורפל ולא ברור, וקשה יותר לדעת למי לפנות.

ניסינו ללמוד קצת על תחומי המיסטיקה השונים והתקשינו מאוד למצוא אתרים בנושא קלפי טארוט ומיסטיקה יהודית שמספקים תוכן איכותי בחינם בלי התחייבות כספית לרכישת קורס מקצועי או לקיים שיחת ייעוץ מקצועית בתשלום. האמת היא שבסופו של דבר הצלחנו למצוא פנינה אחת בלב הים שלימדה אותנו כל כך הרבה על המיסטיקה היהודית שלא יכולנו שלא לספר לכם את הסוד הגדול שלה. אורית של רפאל, היא מיסטיקנית ידועה העוסקת בטארוט, נומרולוגיה, אסטרולוגיה, תקשור עם מלאכים, קריאה ברונות, קריאה בקפה, תקשור באמצעות מטוטלת, מדיטציות ודמיון מודרך ושימוש בטכניקות שונות לקבלת מסרים רוחניים דרך תורת המספרים והנומרולוגיה, מסרים מהקבלה ומקלפי חיות הכוח.

אף על פי שאפשר לדרוש את שירותיה המקצועיים בתשלום, אתם יכולים להיכנס לאתר שלה ולפתוח לעצמכם בחינם ובאופן אינטראקטיבי בקלפי הטארוט או לבנות לעצמכם מפה נומרולוגית אישית, לחשב את סיכויי ההצלחה שלכם עם צד ב' (מחשבון אהבה וזוגיות), לבדוק התאמה זוגית לפי מזלות אסטרולוגיים, לקרוא לעצמכם בקפה, להתייעץ עם הרונות הנורדיות והיד עוד נטויה. מלבד הפתיחות המכוונת באתר אורית של רפאל תוכלו להתחיל ללמוד על התחום בחינם דרך המאמרים באתר (אורית משתפת הרבה מאוד חומרים בחינם). אופציה נוספת היא להירשם לקורס מקצועי בתחום.

מקווים שעזרנו לכם לעשות קצת סדר בדברים. שלכם באהבה ובכתיבה, צוות בלוגבוקס

כלי נגישות