הסיפור האמיתי של אווטאר
השנים הולכות ונעלמות ואיתן גם הזיכרונות ואין כבר זכר לעבר, מביט קדימה שמח ומאושר. הלא נודע מתחפש למפלצת גדולה ומפחידה אך אני רואה רק ליצן קטן שמחבק באהבה.
![](https://blogbox.co.il/wp-content/uploads/2022/11/הסיפור-האמיתי-של-אוואטר.jpg)
לא מאבד שליטה במחשבות. מבין שהחיים יהיו לנצח רק עניין של בחירות. יהיו טובות ויהיו… טובות. לא התבלבלתי. אומר תודה על כך שקיבלתי שתי עיניים שבזכותן למדתי באמת לראות.
יש החלטה טובה ויש החלטה מכשלת. כך או כך תהיה אשר תהיה, תהיה זו החלטה מצוינת. דבר קשור בדבר, קשור בדבר. רשת של הרמוניה ואנרגיה גבוהה שאפילו מילים לא יוכלו לתאר.
![אוואטר - רשת של קשרים](https://blogbox.co.il/wp-content/uploads/2015/11/אוואטר-רשת-של-קשרים.jpg)
האם זו הארה? אולי האור שסוף סוף נדלק והאיר את החשיכה? הפסקתי לשאול שאלות מיותרות. אני פשוט שמח שעכשיו הוא האיר את דרכי. כמה טוב שיש לי אותך כמה טוב שאתה האור שלי. "כי גם בחושך המוחלט תמיד אראה את הדרך. טיפה קטנה של אור."